logo

Naposledy prohlížené

DOMO DO9056C

Cena 789
Dostupnost: K odeslaní obvykle do 1-2 dnů

extra velké pečící desky pro přípravu dvou extra velkých sendvičů 250 x 150 mm, o 50% větší pečící plocha v porovnání s běžnými sendvičovači, pečící desky s nepřilnavým povrchem, tepelně izolované tělo přístroje, příkon 900 W

Cena bez DPH: 652.07
Kód produktu: 340820054421
EAN: 4260367734529
Výrobce: Domo
Záruční doba: 24 měsíců
ks

 

Extra velké pečicí desky

Společnost Domo představuje sendvičovač Domo DO9056C, který se může pochlubit dvěma extra velkými pečicími plochami. Ty jsou v porovnání s běžnými sendvičovači až o 50 % větší, takže na nich můžete opékat i chléb z domácí pekárny.

Tento model navíc vyniká velmi elegantním designem v klasickém bílém provedení.

 

Snadná údržba, spolehlivé zabezpečení

Pečicí plochy disponují nepřilnavým povrchem, takže se na nich připravované potraviny nepřichytí. Díky této speciální povrchové úpravě jsou snadno udržovatelné.

Nedílnou součástí výbavy jsou samozřejmě také světelné kontrolky indikující zapojení přístroje a nahřátí pečicích ploch.

Důležitým prvkem je bezpečnost při obsluze, proto je tělo sendvičovače tepelně izolované – spolehlivě se tak vyhnete nepříjemnému popálení.

 

Ještě něco navíc

Aby byla výbava kompletní, je zde přítomen automatický zámek víka společně s praktickými protiskluzovými nožkami pro zajištění stability.

Velkým plusem je možnost uskladnění přístroje ve svislé poloze, což rádi uvítají zejména menší domácnosti, kde není místa nazbyt.