logo

Naposledy prohlížené

DOMO DO509FR

Cena 2 889
Dostupnost: K odeslaní obvykle do 1-2 dnů

horkovzdušná fritéza, příkon 1500W, objem 3,5l (pro přípravu 1,2 kg jídla), fritování bez oleje, nahřátí do 3 min., časovač na 30 min., nastavitelný termostat od 80°C do 200°C, vyjímatelný fritovací koš, snadno rozebiratelné hlavní části, v balení grilovací rošt, 3 jehly na špízy a kniha s recepty

Cena bez DPH: 2 387.60
Kód produktu: 310510164421
EAN: 5411397017086
Výrobce: Domo
Záruční doba: 24 měsíců
ks

 

Zdravé fritování bez přidaného tuku

DOMO DO509FR je nezvratným důkazem toho, že i ve fritéze můžete připravit nejen chutné, ale i zdravé jídlo. Při přípravě pokrmů v této fritéze je využíván horký vzduch, takže nepotřebujete ani kapku oleje. Díky tomu se nic nepřepaluje, nic neprská a není cítit zápach přepáleného tuku, což uvítají zejména obyvatelé menších bytů. Do objemného koše můžete vložit až 1,2 kg surovin. Kromě čerstvých nebo mražených hranolků zde snadno připravíte i celou řadu jiných pochoutek jako jsou řízky, ryby, vejce natvrdo i naměkko, chutné koláče nebo nadýchané muffiny.

Velkou předností této fritézy je její úžasná schopnost rychlého nahřátí – již během pouhých 3 minut je připravena k použití.

 

Vysoce komfortní obsluha, promyšlený design

Pro dosažení požadovaných výsledků je přístroj vybaven nastavitelným termostatem s teplotním rozsahem od 80 do 200 °C. Zajímavým doplňkem je funkce časovače s chytrou signalizací konce přípravy. Ovládání provádíte pomocí dotykových tlačítek. Veškeré nastavení pak uvidíte na přehledném digitálním displeji.

Důmyslně navržený tvar fritézy plní nejen estetickou, ale také funkční stránku – zajišťuje totiž rovnoměrnou cirkulaci vzduchu pro dokonalé prohřátí všech surovin. Plášť přístroje je navíc opatřen tepelnou izolací, která představuje spolehlivou ochranu před nepříjemným popálením.

 

Bohaté vybavení, nenáročná údržba

V příslušenství fritézy DOMO DO509FR naleznete také grilovací rošt společně se třemi kovovými tyčkami s očkem. Za zmínku stojí i délka přívodního kabelu, která v tomto případě činí 120 cm.

Všechny části jsou pro snadné čištění lehko rozebíratelné a koš i fritovací nádobu můžete mýt v myčce na nádobí. 

Tento model je dodáván v černém provedení s efektním lesklým povrchem.