logo

Naposledy prohlížené

De'Longhi ECAM 650.75 MS

Cena 34 990
Původní cena 45 991.06, Sleva 23.92 %
Dostupnost: K odeslaní obvykle do 1-2 dnů

automatický kávovar • připravíte espresso, cappuccino, caffè latte, latte macchiato, překapávanou kávu • příkon 1450 W • tlak 15 barů • 2l nádržka na vodu • 400g zásobník na kávu • aplikace Coffee Link pro ovládání přes mobilní telefon • dotykový TFT displej • nastavení až 6 uživatelských profilů • čisticí a odvápňovací programy

Cena bez DPH: 28 917.36
Kód produktu: 340511305248
EAN: 8004399331013
Výrobce: De'Longhi
Záruční doba: 24 měsíců
ks

Chytrý kávovar, který zvládne všechno

Unikátní PrimaDonna Elite od DeLonghi je špičkou mezi kávovary. Díky tomuto kávovaru si během chvíle připravíte všechny možné druhy kávy a nejen to. Kávovar je doslova nabitý nejmodernějšími technologiemi, které celý proces přípravy kávy ještě více zefektivní. Speciální technologie spolu s unikátní mobilní aplikací vám umožní přípravu těch nejchutnějších nápojů přesně podle vašeho gusta.

 

Stroj jako z budoucnosti

Na první pohled vám musí být jasné, že je tento kávovar všechno, jen ne obyčejný. Futuristický nerezový design a čisté linie dávají jasně najevo, že se jedná o skutečný originál. Celkovému vzhledu vévodí barevný dotykový displej s uhlopříčkou 4,3“. Díky snadno ovladatelnému displeji si jediným stisknutím připravíte nápoj přesně podle své chuti.

 

Osobní nastavení až pro 6 lidí

Kávovar se vyznačuje vlastní pamětí a až 6 možnými osobními nastaveními. Každý si do svého profilu může uložit 6 oblíbených nápojů z přednastavených receptů nebo si vložit recepty vlastní. Vlastní recepty si můžete vytvořit díky speciálním funkcím úpravou síly aroma, množství mléka, teploty i množství kávy.

 

S mobilní aplikací na kávu

Dálkové ovládání v mobilním telefonu již není jen vizí budoucnosti. Stačí si jen do svého smartphonu nainstalovat mobilní aplikaci Coffee Link a máte po ruce úplně všechny informace o vašem novém kávovaru. Podpora a návody jsou jen třešinkou na dortu. Hlavní prioritou je zde komunikace s kávovarem přes mobilní telefon s pomocí Bluetooth. Na telefonu si jednoduše navolíte požadovaný nápoj nebo si vytvoříte vlastní recept a odešlete přes Bluetooth do kávovaru. S pomocí této aplikace lze kávovar dokonale ovládat, měnit jeho nastavení, ukládat nové recepty a dokonce získáte i přístup k videím „krok za krokem“.

 

Dokonalý požitek z pravého espressa

Základem chutného espressa je správně namletá káva, která zajistí to pravé aroma. K přípravě lahodné kávy udržuje kávovar optimální teplotu od 88 do 96 °C. Plnoautomatický kávovar DeLonghi umele vždy jen tolik kávy, kolik je potřeba na daný nápoj. Díky tomuto systému se snadno uchová aroma kávových zrn.

 

Za srdce kávovaru je považována spařovací jednotka pěchující mletou kávu. Jednotka zajistí ideální tlak vody od 9 – 12 barů během spařovacího cyklu. Díky tomu si můžeme být jistí, že před sebou máte pravé espresso. K přípravě tohoto druhu kávy je totiž zapotřebí tlak okolo 9 barů.

 

Vynikající mléčné nápoje s hustou pěnou

LatteCrema je jedinečný a vysoce kvalitní systém, jenž vám vytvoří hustou bohatou pěnu. Karafa na mléko je vybavena dvojitou termoizolační stěnou a udržuje ho tak déle při optimální teplotě. Karafu s mlékem lze uskladnit v ledničce. Díky této výbavě si doma můžete vytvořit lahodné cappuccino nebo vynikající café latté.