logo

Naposledy prohlížené

De'Longhi ECAM 353.15 B

VÝPRODEJ
Cena 10 999
Původní cena 16 989.50, Sleva 35.26 %
Dostupnost: K odeslaní obvykle do 1-2 dnů

automatický kávovar • připravíte espresso, cappuccino, caffè latte, latte macchiato • příkon 1450 W • tlak 19 barů • 1,8l nádržka na vodu • 300g zásobník na kávu • intuitivní ovládací panel s dotykovými tlačítky • tryska na napěnění mléka • 2 šálky najednou • vyjímatelná spařovací jednotka pro snadné čištění

Cena bez DPH: 9 090.08
Kód produktu: 100000113084
EAN: 8004399333512
Výrobce: De'Longhi
Záruční doba: 24 měsíců
ks

 

Vůně čerstvé kávy po ránu

Vychutnejte si po ránu šálek lahodné kávy, která provoní celý váš byt. S její přípravou vám pomůže automatický kávovar DeLonghi ECAM 353.15 B z oblíbené řady Dinamica.

Plnoautomatické kávovary Dinamica nabízí intuitivní rozhraní. S jejich pomocí si můžete připravit svůj oblíbený nápoj jedním stiskem.

Ovládací panel kávovaru je vybaven praktickými ikonami a podsvícenými dotykovými tlačítky. Příprava vaší oblíbené kávy ještě nebyla jednodušší.

Dva šálky kávy najednou

Vychutnejte si tradiční nápoje jako je espressoespresso lungo nebo LONG. Před odchodem do práce, po práci nebo při posezení s přáteli se můžete spolehnout na plnoautomatický kávovar DeLonghi. Zásobník na kávu pojme až 300 g kávových zrn a kapacita nádoby na vodu je 1,8 l. Díky možnosti naplnit dva šálky najednou, nebude žádný z vašich hostů čekat na svou dávku kofeinu. Dle potřeby a velikosti šálku lze nastavit výšku výdeje kávy v rozpětí od 84 do 135 mm.

Cappuccino s krémovou pěnou

Podle chuti můžete nastavit intenzitu aroma i teplotu. Na výběr máte z těchto variant – silné, střední nebo jemné aroma. Využít můžete i tři různé teploty – horká, střední a nízká. Vždy si tak připravíte kávu doslova šitou na míru. Vestavěný mlýnek umožňuje nastavit až 13 druhů mletí. Kávovar však lze použít také na mletou kávu.

Kromě černé kávy si snadno připravíte i oblíbené cappuccino. Výkonná tryska na napěnění mléka dokáže vyšlehat krémově jemnou pěnu.

 

V době nečinnosti se vypne

Ve výbavě automatického kávovaru DeLonghi nechybí ani celá řada praktických funkcí. Lze nastavit automatické vypnutí v době nečinnosti v rozpětí od 15 minut až do 3 hodin.

Pro optimální fungování přístroje je také vhodné nastavit tvrdost vody. Pokud chcete ušetřit, využijte funkci pro úsporu energie.

 

Kávovar, který se sám vyčistí

Při čištění kávovaru vás potěší odkapávací tácek se snadno vyjímatelnou mřížkou. Pro vaše maximální pohodlí můžete dát mřížku do myčky.

Kávovar DeLonghi je navíc vybaven speciálním programem pro odvápněnívyčištění propláchnutí. Doma tak máte pomocníka, který se o sebe dokáže sám postarat.