logo

Naposledy prohlížené

De'Longhi TRRS 0715 B

Cena 2 690
Dostupnost: Odesíláme do 24 hodin

7 žeber, 1500W, 3 úrovně nastavení, REAL ENERGY funkce, pro místnost do 45 m3, předmontovaná kolečka, termostat, antimráz, barva černá

Cena bez DPH: 2 223.14
Kód produktu: 341830305248
EAN: 8004399850750
Výrobce: De'Longhi
Záruční doba: 24 měsíců
ks

 

Výkonný olejový radiátor s bohatou výbavou

Chcete si zajistit domácí pohodu uprostřed sychravých dnů? Neváhejte a pořiďte si domů příjemného společníka v podobě olejového radiátoru De Longhi TRRS 0715 B, který vás jistě na první pohled oslní svým moderním designem. Nabízí 3 stupně výkonu, které volíte pomocí otočného termostatu. A co víc – může se pochlubit celou řadou různých vychytávek.

 

Vše pro vaše maximální pohodlí

Jedním ze zajímavých prvků tohoto modelu je šikovná funkce Comfort Temp - jednoduše stisknete tlačítko a zařízení se již automaticky postará o zajištění optimální teploty na úroveň, která vám bude vyhovovat.

Skvělým bonusem navíc je systém Real Energy pro zvýšení efektivity vytápění. Díky němu radiátor využívá celých 100 % svého výkonu, a to bez překročení stanovených bezpečnostních limitů povrchové teploty. Výsledkem toho je i úžasná schopnost rychlého nahřátí.

 

Praktická výbava

Nedílnou součástí radiátoru jsou předem smontovaná kolečka, takže si zařízení můžete snadno přemístit všude tam, kam bude třeba. Nechybí zde ani speciální proti mrznoucí funkce.

Radiátor De Longhi TRRS 0715 B je dodáván v bílém provedení, navíc s úložným prostorem pro uskladnění přívodního kabelu. Je určený pro místnosti do velikosti 45 m3 .

 


$(document).ready(function() { if( $('#page_order_complete').length > 0 ) { } });