logo

Naposledy prohlížené

CUBE1 Smart band H30 White

Cena 590
Dostupnost: K odeslaní obvykle do 1-2 dnů

elegantní fitness hodinky • univerzální velikost • krokoměr a měření vzdálenosti • spálené kalorie • monitor spánku • baterie s výdrží až 15 dní • bílá

 
Cena bez DPH: 487.60
Kód produktu: 626000058971
EAN: 8590977022997
Výrobce: Cube
Záruční doba: 24 měsíců
ks

CUBE1 Smart band H30 White

Hodinky s displejem 0.66 OLED a baterií 50mAh; Pohotovostní režim: až 15 Dní; Bluetooth 4.0; Voděodolnost: IPX7;Krokoměr, Měrení vzdálenosti, Spálené kalorie, Notifikace hovoru, Monitor srdecního tepu, Ovládání kamery, Alarm při ztrátě, Notifikace SMS, Monitor spánku.

Spolupracuje s mobilem

Fitness náramek Cube1 H30 umí víc, než jen monitorovat váš pohyb. Dokáže spolupracovat s vaším mobilním telefonem a to tak, že vás upozorní na příchozí hovor i SMS. Veškeré informace jsou zobrazeny na 0,66" OLED displeji.

Pokud by vás zajímalo, jak jste na tom s kvalitou spánku, stačí si nechat náramek na ruce i přes noc. Dokáže vyhodnotit jeho délku i kvalitu. Je také vybaven senzorem pro měření tepové frekvence.

Skvělou funkcí je zvukový alarm, díky kterému můžete odložený náramek snadno najít.

Vody se nebojí

 

Své venkovní aktivity nemusíte omezovat ani za nepříznivého počasí. Fitness náramek má stupeň krytí IPX7, takže se nemusíte obávat, že byste jej v deštivých dnech nemohli venku používat. Tento stupeň garantuje odolnost i při ponoření na 30 minut do hloubky 1 metr.

S výdrží baterie si starosti dělat skutečně nemusíte. Náramek zvládne být v pohotovostním režimu až 15 dní. K nabití jej pak stačí připojit přes USB kabel.Fitness náramek se již dnes stává nepostradatelným společníkem každého, koho zajímá, jak je na tom se svou denní aktivitou. Cube1 H30 bude na vašem zápěstí skvěle vypadat, ale především vás bude neustále informovat o vaší pohybové aktivitě. Spočítá vám ušlé kroky, změří vzdálenost, kterou jste v daném dni nachodili a k tomu ukáže i čas, po který jste se pohybovali. Také si můžete zjistit, kolik kalorií jste svým pohybem spálili.

Výkon
Typ displeje
OLED
Úhlopříčka displeje
1,68 cm (0.66")
Dotyková obrazovka
Ano
Vzhled
Typ zařízení
Náramek pro sledování aktivity
Barva
Bílá
Barva pásu
Bílá
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IPX7
Vlastnosti
Aktivní minuty
Ano
Spálené kalorie
Ano
Uražená vzdálenost
Ano
Zabudovaný krokoměr
Ano
Možnosti připojení
Bluetooth
Ano
Verze Bluetooth
4.0
Wi-Fi
Ne
Příkon
Výdrž baterie
15 dny
Kapacita baterie
50 mAh
Systémové požadavky
Podporované mobilní operační systémy
Android
Další charakteristiky
Technologie propojení
Bezdrátový