logo

Naposledy prohlížené

CANDY CSWS 485D/5-S

AKCE
Cena 11 390
Původní cena 13 990.91, Sleva 18.59 %
Dostupnost: K odeslaní obvykle do 1-2 dnů
1400ot/min., 8+5kg prádla, display, Technologie Smart Touch-bezdotykové propojení pračky pomocí NFC, 16 + 40 programů, ošetření párou, energetická třída A, hlučnost 60/81/61 dB, spotřeba: 115l vody praní+sušení, 1,2 kWh, rozměry: v x š x h 85x60x52 cm
 
Energetická třida:
A
Maximální náplň pračky:
8 kg
Způsob plnění:
přední
Cena bez DPH: 9 413.22
Kód produktu: 100000158118
EAN: 8016361958548
Výrobce: Candy
Záruční doba: 24 měsíců
ks

CANDY CSWS 485D/5-S

Candy věří, že je důležité užívat si života, a proto je nová řada praček se sušičkou vyrobena tak, aby bylo prádlo možné prát s vaší minimální účastí a námahou. Díky tomuto vylepšení máte více času na to, co máte nejraději. Nechte pračku se sušičkou Candy, aby vám pomohla s denní rutinou, výsledky budou prostě úžasné. Zelená pro pohodlí a snadné použití: už žádné plýtvání času, energie, peněz a úsilí. Využijte výhod, které nabízí vysoký otvor ve dveřích: vaše záda to rozhodně ocení.

Smart Touch

Candy Smart disponuje technologií Smart Touch, která umožňuje bezdotykové propojení pračky pomocí technologie NFC s chytrým telefonem a její ovládání. Můžete stahovat nové funkce a cykly, ale i funkce pro odložený začátek či konec nebo si můžete vyzkoušet ovládání pomocí hlasu. Pokud je vaší prioritou spotřeba, doporučujeme funkci statistiky praní a čerpání energie. Kromě rozšířené nabídky funkcí a programů se můžete inspirovat tipy a triky, jak správně prát a sušit. V případě problému je zde první pomoc – průvodce chybovými hláškami, praktický manuál, který říká co dělat při jakékoli komplikaci během praní.

Senzorové sušení

Pračka se sušičkou je vybavena senzorovým sušením, kde si můžete zvolit mezi více úrovněmi. Těmi jsou: Extra suché, K žehlení, Na ramínko, Ochlazovací cyklus na konci sušení. Díky snížené teplotě sušení jsou chráněna vlákna a barvy, a tak je šetřena a prodlužována jejich životnost. Dále disponuje digitálním displejem a ovládacím knoflíkem. Displej byl navržen tak, aby jeho ovládání bylo rychlejší a intuitivnější.

16 programů základních + 40 programů Smart Touch

Z této nabídky si vybere opravdu každý! Pro ještě snadnější ovládání si nainstalujte naši aplikaci, která vybere vhodný program za vás. Programy: Parní program, Snadné žehlení, Syntetika, Dětské, Denní 59 minut, Rychlý 14, 30, 44 minut, Bavlna, Bílé + předpírka, Máchání, Odčerpání + Odstřeďování, Jemné, Vlna /Hedvábí, Sušení Vlna – Woolmark Apparel Care, Sušení Syntetika, Sušení Bavlna, Smart Touch.

KG detektor

Citlivé snímače hmotnosti detekují velikost zátěže při vámi vybraném programu a automaticky upraví množství použité vody a elektřiny. Použito je tak až o 70 % méně vody, času a elektřiny!

Hlasový asistent

Hlasový asistent vás krok za krokem provede možnostmi při výběru programu a doporučí ten vhodný pro danou náplň. V pouhých 3 krocích můžete najít nejlepší prací cyklus tím, že se svojí pračky se sušičkou prostě zeptáte. Při prvním kroku zvolíte oblečení nebo látku, kterou perete, při druhém kroku vyberete barvy a úroveň zašpinění. Následuje návrh vhodného programu.

Easy Iron

Tato funkce umožňuje snížit pomačkání a záhyby až o 80 % a šetří tak čas, který byste strávili žehlením. Vše díky funkci „easy iron“, která upravuje cyklus odstřeďování a pohyb bubnu na konci cyklu. Jemné působení páry uvolňuje vlákna oblečení. Prádlo, které milujete, bude připraveno k nošení za mnohem kratší dobu, než běžně potřebujete.

Bezpečnostní zámek dveří

Pračka se sušičkou Candy CSWS 485D/5-S má hned několik bezpečnostních prvků pro ochranu vaší domácnosti. Prvním je bezpečnostní zámek dveří, který nedovolí otevřít dvířka pračky během puštěného cyklu, a tím zabraňuje vyplavení vody. Druhým je ochrana proti úniku vody Antioverflow. Jedná se o bezpečnostní systém, který v případě úniku vody uzavře přívod vody do pračky, a tím zabrání přetečení.