logo

Naposledy prohlížené

BRAUN Series 6 1500s Blue

AKCE
Cena 5 499
Původní cena 6 198.85, Sleva 11.29 %
Dostupnost: K odeslaní obvykle do 1-2 dnů

Pánský holicí strojek s výkyvnou hlavou 360° Flex – 20°+10°, autoSense technologie, 3 holicí elementy, 24 000 příčných střihů/min, 1 h nabíjení – 50 min provozu (Li-Ion baterie), 5min rychlonabíjení, Wet&Dry, systém EasyClick – lehce vyměnitelné nástavce místo holicí hlavy

Cena bez DPH: 4 544.63
Kód produktu: 100000852508
EAN: 4210201240167
Výrobce: Braun
Záruční doba: 24 měsíců
ks

BRAUN Series 6 1500s Blue

Pánský elektrický holicí strojek Braun Series 6 má dermatologicky testovanou výkyvnou hlavu SensoFlex s břity SensoFoil, která umožňuje snadnou adaptaci pro těsný kontakt s pokožkou, a přitom k ní zůstává šetrná. Lithium-iontová baterie umožňuje až 3 týdny holení a je rychle nabitá za 5 minut pro 1 oholení. Elektrický holicí strojek je 100% voděodolný a umožňuje holení na sucho i na mokro. Kompatibilní se systémem EasyClick. Včetně nástavce pro zastřihování vousů.

Součástí balení je:
1 x pánský elektrický holicí strojek Series 6 – modrý
1x nástavec pro zastřihování vousů
1x cestovní pouzdro
1x síťový adaptér
1x čisticí kartáček

Hladké a jednoduché oholení 

Holicí strojek BRAUN Series 6 1500s v sobě kombinuje nejmodernější technologie pro hladké oholení s minimem námahy a bez zbytečného podráždění pokožky. Dermatologicky testovaná výkyvná hlava SensoFlex se přizpůsobí vašim pohybům tak, aby omezila tlak na kůži a šetřila ji. Břity s technologií SensoFoil jsou zase navrženy tak, aby byly pokožce co nejblíže pro doopravdy hladké oholení. 24 tisíc příčných střihů za minutu zkrátí dobu holení na nezbytné minimum. Výsledkem je kvalitní oholení bez zarudlé a podrážděné kůže, které se svou kvalitou může rovnat holení s žiletkami.  

A nemusíte volit vždy jen hladké oholení. Pokud se rozhodnete pro moderní delší vousy, máte díky dodávaným nástavcům EasyClick na výběr od od 0,5 do 7 mm. Další praktickou výbavou je cestovní pouzdro.

Ergonomický a odolný

Nemusíte se omezovat ve způsobu, jakým se budete holit. 100% vodotěsná technologie Wet&Dry vám umožní vzít si s sebou holicí strojek do sprchy. Holení s pěnou nebo s gelem zvládne stejně snadno jako na sucho. Ergonomická rukojeť se příjemně drží, snadno se ovládá a nevyklouzne ani z mokrých rukou. 

K pohonu strojku slouží lithium-iontová baterie s vylepšenou životností. Po jednom plném nabití funguje strojek 50 minut, což postačí na tři týdny holení. Pokud zapomenete dobít, pak se nic neděje – díky funkci rychlonabíjení získáte za 5 minut dostatek energie na jedno oholení. Nabíjení do plné kapacity trvá zhruba jednu hodinu.