logo

Naposledy prohlížené

BRAUN Satin Hair 3-HD 350 To Go

Cena 899
Dostupnost: K odeslaní obvykle do 1-2 dnů

1600 W, mini cestovní fén, IONtec , systém, 2 stupně regulace teploty a 1 stupeň proudu vzduchu, úzká směrová hubička, multivoltage, skládatelná rukojeť

Cena bez DPH: 742.98
Kód produktu: 341710135012
EAN: 4210201107934
Výrobce: Braun
Záruční doba: 24 měsíců
ks

Rádi byste měli dokonalý účes každý den? Žádný problém. BRAUN Satin Hair 3-HD 350 To Go je nejvýkonnější vysoušeč vlasů s technologií Ionic. Zaručí vám účinné vysoušení a především ochranu, díky výkonu 1600 Wattů. Velkou výhodou je, že tento fén můžete vzít s sebou na cesty, a to díky kompaktním rozměrům. Má skládatelnou rukojeť, takže je snadno přenositelný v kufru nebo jiném zavazadle, a to nejen na cestách.

Samozřejmostí je optimálně synchronizující se distribuce tepla, ochrana před přehřátím a lámáním vlasů, tím budete mít jistotu, že úprava vlasů bude opravdu rychlá a především šetrná. Funkce Ionic – Saténové ionty obklopí každý jednotlivý vlas a rychle obnoví rovnováhu jeho vlhkosti, která se obvykle při úpravě vlasů nadměrným teplem ztrácí.

Proud vzduchu a rychlost vysoušení vám také zajistí šetrnou, a přesto účinnou teplotu vysoušení. Multi-voltage je výhodou pro bezpečné a pohodlné užívání kdekoliv a kdykoliv. S tvarovanou tryskou budou mít vaše vlasy jedinečný vzhled. Nastavení teploty a proudu vzduchu je velmi snadné, stačí na rukojeti zvolit hodnotu přesně pro váš typ vlasů.

Výhody vysoušeče vlasů BRAUN Satin Hair 3-HD 350 To Go:

  • Pro bezpečné a pohodlné užívání kdekoliv a kdykoliv
  • Tvarovaná tryska pro vaše jedinečné účesy
  • Nastavení teploty a proudu vzduchu – na rukojeti
  • Skládatelná rukojeť pro využití na cestách