logo

Naposledy prohlížené

Braun 7042 GR

AKCE
Cena 1 699
Původní cena 2 190.00, Sleva 22.42 %
Dostupnost: K odeslaní obvykle do 1-2 dnů

napařovací žehlička • maximální příkon 2400 W • plynulý výstup páry 50 g/min • parní ráz 220 g/min • kapacita nádržky na vodu 300 ml • eloxovaná 3D žehlicí plocha • funkce Anti-drip • systém Anti-calc proti usazování vodního kamene • automatické vypnutí • 3D FreeGlide plocha pro žehlení dozadu

 
Cena bez DPH: 1 404.13
Kód produktu: 342030087777
EAN: 8021098270337
Výrobce: Braun
Záruční doba: 24 měsíců
ks

Braun 7042 GR

 • Společnost Braun přichází na trh s unikátním modelem žehličky s  parním generátorem Braun SI 7042 GR. Jako jedna z mála se může pochlubit eloxovanou 3D žehlicí plochou se zaoblenými okraji – výsledkem toho je perfektní kluznost žehličky do všech stran. Každodenní péče o prádlo tak bude až o polovinu kratší, než tomu bylo doposud.

  Dokonalé vyrovnání prádla

  Pro účinný boj se všemi záhyby můžete využít konstantní výstup páry, který zde dosahuje na hodnotu 50g/min. V případě opravdu nepoddajných tkanin přichází na řadu parní ráz o síle 220g/min. Aby nedocházelo k odkapávání vody z nádržky, je zde přítomný inovativní systém AntiDrip, který tomuto problému zabraňuj

  Pohodlná manipulace

  Ergonomicky tvarované madlo v kombinaci s 2,5m kabelem zajišťuje vysoce komfortní obsluhu. Přesná špička pak dopomáhá ke snadnému přístupu i do těžko přístupných míst jako je oblast mezi knoflíky nebo kapsy. Jistě také rádi uvítáte speciální funkci pro vertikální žehlení, která je ideální pro žehlení závěsů nebo choulostivého oblečení. Žehlička je navíc vybavena samočisticím systémem pro odstranění vodního kamene.

  Vařte, mixujte, žehlete. Vyzkoušejte si, jak vám tyčové mixéry, žehličky a parní generátory Braun usnadní každodenní domácí práci. Za kvalitou výrobku Braun si stojíme, a proto věříme, že budete spokojeni. Akce se vztahuje na všechny tyčové mixéry MultiQuick (kromě rady MultiQuick 1), dále na napařovací žehličky TexStyle (kromě rady TexStyle 3) a všechny modely parních generátoru CareStyle zakoupené v období od 1. 4. 2020 do 31. 12. 2020. Více informací najdete na: promo.braunhousehold.cz

  Už žádné zadrhávání při žehlení dozadu, přes knoflíky či kapsy. Žádné dožehlování nově vytvořených záhybů. Vyžehlete rychle a efektivně bez zbytečného přerovnávání oblečení na žehlicím prkně.

  Vyzkoušejte novinku na světovém trhu - 3D nahoru zaoblenou žehlicí plochu FreeGlide od firmy Braun.

  Model SI 7042 GR z řady TexStyle 7 Pro nabízí:

  3D žehlicí plochu FreeGlide

  Směrem nahoru zaoblená žehlicí plocha zaručuje 360° skluznost na všech textiliích a umí překonat všechny překážky – a to i při žehlení dozadu. Knoflíky ani kapsy vás už nikdy nezastaví.

  Eloxovanou plochu

  Žehlicí plocha Braun, 2x tvrdší než nerezová ocel, poskytuje maximální kluznost pro snadné žehlení a odolnost při žehlení cvoků, zipů a knoflíků. Pro dlouhotrvající životnost nejen žehlicí plochy, ale také kvalitu oděvů.

  Vynikající výkon

  Spojení 2400 wattového výkonu a použití páry vám velmi dobře poslouží při snadném a rychlém žehlení silně pomačkaného prádla.

  Pokročilou technologii napařování

  Nastavení výkonu páry umožňující použití potřebného množství páry k perfektnímu vyžehlení prádla. Funkce Turbo zvyšuje výkon konstantní páry až na 50 g/min, ta tak proniká do tkaniny rychleji a do větší hloubky. Funkce parní ráz dosahující až 220 g/min vám pak jednoduchým stisknutím tlačítka pomůže vyžehlit nepoddajné záhyby, žehličku můžete použít i pro vertikální napařování.

  AntiDrip

  Už žádné skvrny od vody a odkapávání při žehlení, a to ani při žehlení při nízkých teplotách.

  Přesná špička
  Trojúhelníková špička žehličky vám usnadní žehlení i těch nejvíce nepoddajných záhybů v místech, která se obtížně žehlí, jako jsou límce a švy.

  Ještě snadnější doplňování vody

  Díky většímu otvoru je doplňování vody rychlejší a pohodlnější. Nový je i ergonomičtější tvar víčka, které se nyní snadněji otevírá a zavírá.

  Lehká do ruky

  Díky vysoké kluznosti eloxované plochy není potřeba vysoká váha žehličky. Tento model vám naopak ušetří úsilí a dřinu s těžkými žehličkami.