logo

Naposledy prohlížené

BEKO BIM 22302 X

AKCE
Cena 6 490
Původní cena 7 989.66, Sleva 18.77 %
Dostupnost: K odeslaní obvykle do 1-2 dnů

Vestavná multifunkční trouba Beko BIM 22302 X s 8 programy a teleskopickým výsuvem plechů. Volit můžete například z programů gril, horký vzduch nebo rozmrazování. Při velkých oslavách oceníte funkci 3D pečení, díky které připravíte naráz až 3 programy bez promíchání vůní a chutí. Dvířka jsou tvořena ze tří vrstev skla bez šroubků, tudíž se snadněji čistí.

Cena bez DPH: 5 363.64
Kód produktu: 999000516100
EAN: 8690842017605
Výrobce: Beko
Záruční doba: 24 měsíců
ks

BEKO BIM 22302 X

BEKO BIM 22302 X objem

Multifunkční trouba pro přípravu největších pochoutek

Multifunkční vestavná trouba Beko BIM 22302 X vám maximálně usnadní přípravu vašich oblíbených pokrmů. Díky objemu 71 l v ní připravíte skutečně velké množství jídla. K dispozici máte 8 přednastavených programů. Kromě klasického ohřevu a jeho kombinací v nabídce nechybí ani gril, 3D pečení či uživateli oblíbené rozmrazování.

 

Nová generace pečení v podobě 3D pečení zajišťuje rovnoměrnou distribuci vzduchu v celé troubě. Můžete tak připravovat až 3 pokrmy najednou a vždy dosáhnete perfektních výsledků.


Komfortní a úsporné pečení

Proč plýtvat teplem v nahřáté troubě a zvyšovat tak spotřebu elektřiny, když jdete zkontrolovat nebo podlít jídlo při pečení? Trouba Beko ventilátor při otevření dvířek sama zastaví, nevhání vám tak horký vzduch do očí a šetří vaši peněženku.


V troubě horkovzdušné pečete jako v troubě parní

Proč se spokojit s rozvařenou zeleninou bez chuti, když můžete používat SteamHealth™ a vařit chutně a zdravě v páře? Díky jeho speciální konstrukci je možné maso nebo zeleninu tepelně upravit bez ztráty nutričních hodnot, vitamínů, chuti či přirozené barvy. Vaše večeře tak díky přípravě v troubě Beko může chutnat a vypadat jako z drahé parní trouby.


Halogenové osvětlení

Díky rovnoměrnému halogenovému osvětlení budete mít perfektní přehled a kontrolu nad děním ve vaší troubě. Dozlatova upečené jídlo tak můžete jíst už pohledem.